Служба зайнятості допоможе реалізувати бізнес-ідею

Дата: 24.06.2024 15:37

Із гордістю представляємо ще одного члена нашої великої сім’ї «Зроблено в Україні» — підприємець з с. Новий Биків, що на Бобровиччині, Андрій Могильний забезпечує земляків свіжоспеченим хлібом.

Коли під час окупації хліб перестали завозити до села, то його дружина (а вона пекар за освітою з чималим досвідом роботи) почала пекти його вдома  для рідних, друзів, сусідів та просто односельців. Продовжити цю справу після окупації родині допомогла грантова програма «Власна справа» урядового проєкту єРобота. І тепер вони впевнено розвивають свій бізнес та доводять, що своє українське  найкраще!

Якщо маєте бізнес-ідею, ми допоможемо і вам зробити перший крок у напрямку до її реалізації. Звертайтеся до регіонального офісу "Зроблено в Україні", який діє на базі Чернігівського обласного центру зайнятості (м.Чернігів, вул.Коцюбинського,40)

Пресслужба обласного центру зайнятості