Дата: 03.07.2024 14:50

У Варвинській громаді розпачилися тренінги, організовані в рамках проєкту «Security Compact», що впроваджується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях».

3 липня громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку»  провела у Варвинській громаді перший тренінг з надання фізичної безпеки. Усі знання та навички, отримані під час проєкту учасники зможуть використовувати на практиці та ділитися знаннями з іншими. Загалом, таких тренінгів буде чотири: фізична безпека, перша домедична допомога, психологічна стійкість і протидія інформаційним впливам та цифрова безпека.

Цей проєкт впроваджується в рамках грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який заадмініструється ІСАР Єднання за підтримки фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами. Метою проєкту є посилення стійкості громад до впливу окупації та військових дій шляхом підсилення безпекових елементів громади і її представників та підтримка процесів довготривалої безпеки.