Координаційна нарада щодо проведення заходів з мобілізції на території Прилуцького району

Дата: 03.07.2024 16:17

Сьогодні заступник селищного голови Андрій Галушка взяв участь у координаційній нараді щодо проведення заходів з мобілізції на території Прилуцького району у Прилуцькій РВА.

В ході наради присутнім доведено план заходів по мобілізації осіб та виконання завдань з призову військовозобов'язаних на військову службу під час мобілізації.

Присутні поділилися проблемними моментами під час бронювання працівників та оновленням облікових документів військовозобов’язаних тощо.