ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ...

Дата: 08.07.2024 11:36

8 липня рік тому, хоробрий воїн Олексій РУДЕНКО віддав своє життя за незалежність України на Донецькому напрямку.

Він народився 18 березня 1987 року у Варві. У 2005 році закінчив Варвинську ЗОШ I-III ступенів. Проходив строкову військову службу у пожежних військах м. Ічня. Після повернення працював на заводі «Пожмашина» в Ладані. Пізніше пожежним у 19 ДПРЧ (с. Гнідинці) 5 ДПРЗ ГУ ДСНС у Чернігівській області, потім водієм-експедитором у ПП «ТогрСервісПлюс».

Мобілізований у березні 2023 року. Службу проходив в званні солдата. Помічник гранатометника 4-го батальйону «Сила Свободи» бригади швидкого реагування Національної Гвардії України «Рубіж».

Загинув 8 липня 2023 року під час мінометного обстрілу поблизу села Спірне Бахмутського району Донецької області.

Указом Президента України від 23 лютого 2024 року нагороджений орденом «За мужність» III ст. посмертно.

У заході взяли участь заступник селищного голови Олександр ФІЛОНЕНКО, родина та друзі загиблого.

Світла і вічна пам'ять оборонцю України!

Щирі співчуття рідним Захисника