ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ...

Дата: 06.07.2024 11:39

6 липня вшановуємо пам'ять КАЛАЙДИ АНАТОЛІЯ. Рік тому, хоробрий воїн віддав своє життя за незалежність України на Запорізькому напрямку.

Він народився 10 червня 1979 року в селі Озеряни. Після закінчення Варвинської ЗОШ I-III ст. вступив до Ладанського професійно-технічного училища, здобув спеціальність токар.

З 1999 почав працювати оператором на Гнідинцівському Газопереробному заводі ПАТ «Укрнафта». Пропрацював там понад 12 років.

У 2014-2015 роках брав участь у антитерористичній операції, де під час бою отримав контузію. Після повернення додому працював кочегаром на підприємстві «Пожмашина» в Ладані.

У квітні 2022 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Службу проходив у званні солдата. Загинув 06 липня 2023 року с. Жереб’янки Василівського району Запорізької області.

У заході взяли участь перший заступник селищного голови Віктор ГАРМАШ, родина, друзі та знайомі загиблого.

Світла і вічна пам'ять оборонцю України!

Щирі співчуття рідним Захисника