Як ми можемо покращити своє життя?

Дата: 10.07.2024 14:33

Фото без опису6 японських технік допоможуть нам в цьому:

1☘️. Kaizen (Кайдзен):

Кайдзен означає робити невеликі покращення щодня. Замість того, щоб намагатися бути ідеальним відразу, ви прагнете ставати трохи кращими кожного дня. Цей підхід полягає у постановці невеликих, досяжних цілей та повільному просуванні вперед. Маленькими кроками можна зайти дуже далеко.

2.☘️ Ikigai (Ікігай):

Ікігай – це пошук своєї мети в житті. Він заснований на чотирьох ідеях:

- Роби те, що любиш.

- Роби те, в чому ти гарний.

- Роби те, що потрібно світові.

- Роби те, за що тобі можуть заплатити.

3. ☘️Wabi Sabi (Вабі Сабі):

Вабі-Сабі – це пошук краси в недосконалості. Це про те, як цінувати неідеальні частини себе, свого тіла та свого життєвого досвіду. Краса є завжди. Її просто треба вміти бачити. І ви вмієте. Це просто треба усвідомити.

4. ☘️Шошин (Шошин):

Шошин означає мати мислення новачка. Йдеться про те, щоб бути відкритим до нових ідей та можливостей, як новачок, а не думати, що ти вже все знаєш.

5. ☘️Ganbaru (Ганбару):

Ганбару - це коли треба бути терплячим і робити все, що у твоїх силах. Це означає залишатися рішучим і старанно працювати, особливо у скрутні часи, для досягнення своїх цілей.

6. ☘️Shinrin Yoku (Сінрін Йоку):

Синрін Йоку або лісове купання – це час,

проведений на природі. Ця практика може допомогти зменшити стрес, покращити ваш настрій і змусити вас почуватися здоровішим.

Якщо вам попри все складно самостійно віднайти шлях до покращення життя, то ми допоможемо!  НАГАДУЄМО, що у Варвинській, Срібнянській та Талалаївській громадах вже почали в тестовому режимі працювати простори психологічної підтримки, де вам нададуть необхідну допомогу та допоможуть підтримати ваше ментальне здоров'я.

Простори психологічної підтримки діятимуть в наступних населених пунктах:

Варвинська громада – Варва, с. Озеряни, с.Журавка, с. Гнідинці.

Талалаївська громада – Талалаївка, с. Липове, с.Красний Колядин, с. Харкове.

Срібнянська громада – Срібне, с. Савинці, с. Сокиринці, с. Дігтярі.

Телефони координаторів для довідок:

Варвинська громада – 0635080596;

Срібнянська громада – 0963841492;

Талалаївка громада – 0984240687.

Простори психологічної підтримки працюють в межах проєкту «Інновації для подолання епідемії ВІЛ» за підтримки USAID. Напрям відновлення доступу населення Варвинської, Срібнянської та Талалаївської громад до медичних та психосоціальних послуг впроваджує благодійна організація «Чернігівська МЕРЕЖА».

Джерело: https://www.facebook.com/share/p/uXTNEud8gMdXj6Dj/

За ынформацією пресслужби проєкту