ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ...

Дата: 23.07.2024 16:42

23 липня Варвинська громада у глибокій скорботі попрощалася із померлим захисником, військовослужбовцем Національної Гвардії України - Дербаком Володимиром Івановичем з Антонівки.

Він народився 08.08.1972 р. в селі Колочава Міжгірського району, Закарпатської області. У 2000 році разом з родиною переїхали на постійне місце проживання в село Антонівка. У 2000-2004 р. працював трактористом в КСП «1 Травня». З 2011 по 2013 р. працював трактористом у СТОВ «Цукровик». З 2013 по 2015 р. працював будівельником у ТОВ «Земля і Воля» в селі Бобровиця.

У вересні 2022 року був мобілізований до лав Національної Гвардії України. Помер нацгвардієць 21 липня 2024 року в своєму будинку в Антонівці.

Поховали захисника на кладовищі у селі Антонівка. З вшанувальним словом до присутніх звернувся керуючий справами виконавчого комітету Євгеній Шкуліпа, капітан Національної Гвардії України Олександр Кравченко та побратим померлого – штаб-сержант Василь Гуменюк.

Поминальну службу проводив отець Анатолій, настоятель Антонівської Свято-Покровської церкви.

Висловлюємо щирі співчуття родині. Поділяємо біль невимовного горя.

Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта.