Шановні працівники торгівлі громади!

Дата: 26.07.2024 12:42

28  липня  в Україні відзначають День працівників торгівлі. Наше повсякденне життя, з його турботами і потребами, неможливо уявити без сфери торгівлі. Саме торгівля вважається однією з найбільш перспективних та інвестиційно-привабливих галузей економіки, а професія "продавець" одна з найбільш поширених і повсюдно затребуваних професій у світі.

Нині, у ці складні для країни часи, ви тримаєте свій фронт та незважаючи на усі складнощі воєнного часу, ви не лише продовжуєте забезпечувати потреби людей у товарах та послугах, а й усіляко допомагаєте Збройним Силам України і тим, хто цього потребує.

Бажаємо усім, хто має відношення до торгівлі та послуг, зараз у цей важкий час не втрачати підприємницької відважності, комерційного успіху, терпіння, якомога більше вдячних постійних покупців, економічного розвитку та миру, здоров’я і родинного добробуту.

Тримаймо стрій! Разом ми незламні!

Депутатський корпус селищної ради,

виконавчий комітет

Селищний голова                                                         Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА