Відзначили медиків громади

Дата: 26.07.2024 15:32

27 липня Україна святкування День медичного працівника. З нагоди професійного свята селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА та заступник селищного голови Олександр ФІЛОНЕНКО відзначили почесними грамотами та грошовими нагородами Варвинської селищної ради  працівників медичної сфери громади. За сумлінне виконання професійного обов’язку, надання кваліфікованої медичної допомоги відзначили: БУЛАЄВУ Яну Віталіївну, сестру медичну процедурного кабінету Варвинської амбулаторії КНП «Варвинський ЦПМСД» та МИХАЙЛЕНКО Валентину Леонтіївну, лікаря-стоматолога КНП «Варвинська лікарня».

Подяку селищного голови оголошено  Дзюбі  Вікторії Миколаївні, лаборанту клініко-діагностичної лабораторії КНП «Варвинська лікарня»,  Пуць  Вірі Іванівні сестрі медичній з інфекційного контролю КНП «Варвинська лікарня», Диндар Марині Іванівні  сестрі медичній відділення інтенсивної терапії КНП «Варвинська лікарня», Мельник Аллі Василівні, сестрі медичній по педіатрії Варвинської амбулаторії КНП «Варвинський ЦПМСД» та Стеценко  Любові Олексіївні завідувачці Брагинцівським фельдшерським пунктом-фельдшеру КНП «Варвинський ЦПМСД».

Також медики отримали нагороди обласних та районних рівнів.  Почесною грамотою Прилуцької РВА відзначили Цимбал Світлану Вікторівну, сестру медичну загальної практики-сімейної медицини Журавської амбулаторії КНП «Варвинський ЦПМСД». Подякою  голови Прилуцької РВА - Гундира Віталія Федоровича лікаря-невролога КНП «Варвинська лікарня».

Почесною грамотою Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації відзначили Малку Ірину Григорівну, лікаря-психіатра КНП «Варвинська лікарня», Фесенко Тетяну Володимирівну, сестру медичну кабінету профілактики  поліклінічного відділення  КНП «Варвинська лікарня», Гундир Наталію Володимирівну, лікаря-терапевта Варвинської амбулаторії КНП «Варвинський ЦПМСД», Калашник Наталію Володимирівну, завідувачку  Журавської амбулаторії КНП «Варвинський ЦПМСД», Крижанівську Віту Іванівну, фельдшера Озерянської амбулаторії  КНП «Варвинський ЦПМСД»,

Подякою Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації відзначили Гиленко Вероніку Сергіївну, лікаря-терапевта терапевтичного відділення з паліативними ліжками  КНП «Варвинська лікарня», Завадську Ірину Сергіївну сестру медичну процедурного кабінету Варвинської амбулаторії КНП «Варвинський ЦПМСД».

Почесною грамотою Управління спільно з обласним комітетом профспілки працівників охорони здоров’я нагородили Чеверду Тетяну Василівну, медичного статистика КНП «Варвинський ЦПМСД».

Грамотою профспілкового комітету КНП «Варвинський ЦПМСД» відзначили Скнар Ніну Яківну, сестру медичну ЗПСМ та Калайду Світлану Миколаївну, лікаря-терапевта.

Те, що ви, дорогі медичні працівники, робите для людей, неможливо переоцінити. Тому що ви допомагаєте людям жити повноцінним життям і дуже часто просто рятуєте життя! Вітаємо вас із Днем медичного працівника і бажаємо величезних успіхів у вашій благородній і такій необхідній праці. Бажаємо вам поваги і любові колег і пацієнтів, довгих і щасливих років життя, міцного здоров'я, душевного тепла і любові! Нехай не охолонуть ваші серця, а завжди будуть співчутливими і гарячими!