Новини

Безкоштовні юридичні консультації від команди Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»

16:12 15.03.2023

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги

У липні місяці поточного року у Варвинської СТГ була створена Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги. Ініціаторами даного проєкту є фонд ООН у галузі народонаселення та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за фінансової підтримки урядів Великої Британії, Канади та CERF (Central Emergency Response Fund). До складу мобільної бригади входить психолог, соціальний працівник та водій із власним автомобілем.

12:24 15.09.2022

Вебінар “Соціальний захист внутрішньо переміщених та постраждалих осіб”

03.09.2022 року (субота) о 11:00 за участі консультантів з юридичних та соціальних питань відбудеться онлайн-зустріч щодо соціального захисту внутрішньо переміщених та постраждалих від війни осіб.

11:50 30.08.2022

ДОПОМОЖЕМО ДИТИНІ ПЕРЕЖИТИ СТРЕС

Українські діти сьогодні стали свідками страшної реальності - війни. Це великий стрес не лише для них, а і для самих батьків. В довгому стресі та тривалому страху за життя в нас виникають різні емоційні стани та поведінкові реакції. Тож як підтримати свою дитину?

13:22 09.03.2022

До уваги військовослужбовців ЗСУ, ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей !

Відповідно до Меморандуму про співробітництво між Міністерством увах ветеранів України (далі – Мінветеранів) та Міжнародним благодійнимфондом «Міжнародний фонд соціальної адаптації» (далі – МФСА) від 29 листопада 2021 року та з метою ефективної реалізації спільного проекту Мінветеранів та МФСА «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція вдержавну систему» (далі – проект «Норвегія-Україна») інформуємо про початок комплектування навчальних груп.

16:00 21.01.2022

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує, що стартувала звітна кампанія щодо подачі працедавцями Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за формою № 10-ПОІ.

14:48 10.01.2022