Дата: 23.08.2018 10:38

Про проведення громадського обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування Центру надання адміністративних послуг Варвинської селищної ради

На виконання ч. 1 ст. 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» розпочинається громадське обговорення підготовленого комісією проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування Центру надання адміністративних послуг Варвинської селищної ради.

Текст проекту договору розміщено на офіційному веб-сайті Варвинської селищної ради (https://varvynska-gromada.gov.ua/dogovir-pro-spivrobitnictvo-teritorialnih-gromad-u-formi-spilnogo-finansuvannya-10-45-43-27-08-2018/).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі протягом 15 днів з дати опублікування проекту договору на офіційному веб-сайті Варвинської селищної ради на поштову адресу 17600, Чернігівська обл., Варвинський р-н., смт Варва, вул. Пилипенка, 3, тел. 2-11-90, а також на електронну адресу varva@vsrada.gov.ua.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)