КРОПИВА КОСТЯНТИН ЮРІЙОВИЧ

Дата: 24.10.2023 14:46

Фото без описуНародився 16 лютого 1990 року в смт. Варва, Чернігівської області.
  У 2007 році закінчив Варвинську загальноосвітню школу. В цьому ж році вступив до відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут», на факультет економіки та менеджменту за спеціальністю «облік та аудит».

З 2009 року по 2011 рік навчався на військовій кафедрі Національного університету біоресурсів і природокористування України. В 2011 році закінчив Національного університету біоресурсів і природокористування України.
   17 березня 2014 року призваний на військову службу  під час мобілізації. Майор, заступник начальника штабу бойового механізованого батальйону,  командир механізованого батальйону військової частини А0666.
  Загинув 15 травня 2022 року с. Олександрівка, Херсонська область. Похований  18. травня 2022 року в  смт Варва, Чернігівської області.
   17.06.2022 року згідно Указу Президента України №418 нагороджений орденом Богдана Хмельницького III посмертно.
    Варвинська селищна рада висловлює щирі співчуття батькам і родині загиблого.
Вічна пам`ять та слава герою.