БОЖКО СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

Дата: 24.10.2023 14:48

Фото без описуНародився 16 серпня 1997 року в с. Гнідинці,  Варвинського району, Чернігівської області.
В 2010 році закінчив Кухарську ЗОШ І-ІІ ст.
  В 2014 році закінчив Ладанську філію Прилуцького професійного ліцею за спеціальністю «кухар-кондитер».
В 2017 році закінчив Національну академію внутрішніх справ, за спеціальністю «правоохоронна діяльність».
З  травня 2017 року по  червень 2018 року працював в Прилуцькому відділі поліції Головного Управління Національної поліції в  Чернігівській області, на посаді дільничого офіцера поліції.

У липні  2018 році вирішив вступити на військову службу за контрактом. до військової частини А2802. З січня 2020 року перевівся до військової частини А0878 проходив службу за посадою розвідник сапер. З 01.06.2019 року по 26.11.2019 рік приймав участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони м. Маріуполь, Донецької області.
  У 2020 році вступив до ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»,  на заочну форму навчання за спеціальністю журналістика.
  У серпні 2021 року вирішив продовжити кар’єру військового, підписавши контракт з військовою частиною А0409 – оператор протитанкового відділення.
Загинув 22 травня 2022 року в населеному пункті Луганське, Бахмутського району, Донецької області.
Похований 25 травня 2022 року в селі Журавка, Прилуцького району, Чернігівської області.

Присвоєно звання "Герой України" з удостоєнням ордена "Золота зірка" посмертно.
   Варвинська селищна рада висловлює глибокі співчуття рідним, близьким з приводу непоправної втрати.
  Вічна пам'ять та слава герою.