ДОРОЖКІН АНАТОЛІЙ ДМИТРОВИЧ

Дата: 30.11.2023 12:08

Фото без опису Народився 7 вересня 1973 року. Закінчив Варвинську ЗОШ. Продовжив навчання у Сокиринському ліцеї – здобув спеціальність пасічник та тракторист-машиніст широкого профілю. Після строкової служби в армії працював у Прилуцькому лісгоспі. Пізніше, 1995 працював кочегаром у Варвинському райагробуді. З 1997 року розпочав роботу у Гнідинцівському Газопереробному заводі ПАТ «Укрнафта» на посаді слюсаря з ремонту технологічних установок. На підприємстві пропрацював 26 років.

24 лютого 2022 року був мобілізований у роту охорони Прилуцького ТЦК та СП. У травні 2022 продовжив службу у військовій частині А1376. Службу проходив у званні солдата, був кулеметником.

Загинув 21 листопада поблизу села Павлівка, Волноваського району Донецької області.  Похований на кладовищі у Варві.