ЯКИМЕНКО ОДЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ

Дата: 19.01.2024 15:48

Фото без описуНародився 30 квітня 1988 року в смт Ладан Прилуцького району Чернігівської області. Після закінчення 11 класів Журавської ЗОШ I-III ст. ім. Г.Ф. Вороного навчався в Ладанській філії Прилуцького професійно технічного ліцею №34, за спеціальністю зварювальник.

З 2007 до 2008 проходив строкову військову службу (спочатку навчальний центр «Десна», потім військова частина в м. Біла Церква).

У 2014-2015 роках брав участь у бойових діях в зоні АТО на території Донецької та Луганської областей.

24 лютого 2022 року був мобілізований у роту охорони Прилуцького ТЦК та СП. Пізніше службу проходив у військовій частині А4712 у званні солдата. Трагічно загинув 16 грудня 2023 року поблизу с. Роботино Пологівського району Запорізької області.

Похований на кладовищі у с. Журавка.