БАКУН МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата: 30.01.2024 09:18

Фото без описуНародився 22 травня 1977 року в с. Кухарка. У 1995 році закінчив СПТУ №8 за спеціальністю столяр-слюсар. У 1995-1996 проходив строкову військову службу.

1 вересня 2021 року прийшов працювати в АТ «Чернігівгаз» слюсарем з експлуатації та ремонту підземних газопроводів третього розряду у Варві.

28 липня 2022 року був мобілізований до військової частини А2613. Був військовим медиком, службу проходив у званні старший матрос.

З 13 червня 2023 року вважався безвісно відсутнім. 22 січня 2024 року згідно з постановою ідентифікували тіло. Загинув поблизу населеного пункту Строжеве Донецької області. Похований 28 січня 2024 року на кладовищі у Варві.