ШАКУНЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ

Дата: 05.04.2024 09:10

Народився 6 травня 1976 року в селі Лукашівка Чернігівського району, Чернігівської області. З 1991 до 1994 навчався у Куликівському СПТУ №30. У 1994-1996 роках проходив строкову військову службу. Працював у ПАТ «Укрнафта» бурильником. З 2016 до 2019 проходив військову службу за контрактом в зоні АТО.

Останні роки жив в Одесі, звідки і був  мобілізований до лав Збройних Сил України 9 березня 2022 року Приморським РТЦК Одеської області. Службу проходив у званні старший солдат на посаді водій кулеметного відділення.

Трагічно загинув 3 березня 2024 року в селі Роботине, Пологівського району Запорізької області. Поховали загиблого на кладовищі у селі Світличне.