БОРСУК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ

Дата: 04.06.2024 14:17

Народився 23 червня 1983 року в смт Варва. У 2000 р. закінчив Варвинську ЗОШ №1. Далі продовжив навчання в Прилуцькому гідромеліоративному технікумі, у 2010 році заочно здобув спеціальність «Системи управління і автоматики» інженер-електрик у Сумському державному університеті.

Працював у структурних підрозділах ПАТ «УКРНАФТА». З 2004 по 2020 роки електромонтером НГВУ «ЧЕРНІГІВНАФТОГАЗ». Деякий час працював за кордоном. З вересня 2022 року влаштувався приладистом у секторі метрології Гнідинцівського ГПЗ.

04.10.2022 року Олександр Олексійович був мобілізований на захист України до ЗСУ. Проходив  службу у званні солдата. військовій частині  При виконанні бойового завдання 26 травня 2024 року загинув на Донецькому напрямку. Фото без опису