КОЛОС ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата: 08.07.2024 14:10

Він народився 27 березня 1974 року в селі Горобіївка, Срібнянського району.  Трудову діяльність розпочав у 1991 році у Варвинському райагробуді. Потім працював токарем на Гнідинцівському газопереробному заводі.

Після строкової служби в армії працював слюсарем-ремонтником  на Гнідинцівському ГПЗ з 1994 по 1999 роки,  пізніше,  у «Нафтогазсервіс». З 2003 року працював слюсарем з ремонту технологічних установок механічного цеху  Гнідинцівського ГПЗ.

З 2014 року брав участь у антитерористичній операції. 24 лютого 2022 був мобілізований до лав ЗСУ.  Службу проходив у званні солдата, на посаді оператора протитанкового відділення.

Загинув 15 червня 2024 року в  селі Красногорівка Покровського району Донецької області.

Похований в селищі Варва.