Безбар’єрність

ПЛАН ЗАХОДІВ на 2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року Варвинської селищної ради

Центр надання адміністративних послуг ІНФОРМАЦІЯ про проведення обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю

Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. «Варвинський ліцей №2» Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області ІНФОРМАЦІЯ про проведення обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю

Журавський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.ім. Г.Ф.Вороного Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області ІНФОРМАЦІЯ про проведення обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю

Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. «Варвинський ліцей №1» Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області ІНФОРМАЦІЯ про проведення обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю

Громадська Організація “Група Активної Реабілітації” інформує

ГО  “Група  Активної  Реабілітації” працює  для того, щоб  люди,  які отримали  ураження  спинного  мозку,  могли  якомога  швидше  повернутися  до  максимально незалежного й вільного життя, почуватися гідно та користуватися своїми правами й свободами нарівні  з   усіма.

11:59 17.07.2024

ГАЙД БЕЗБАР’ЄРНИХ ПОДІЙ

В рамках реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської “Без бар’єрів” створено ще один розділ довідника безбар’єрності - "Гайд безбар’єрних подій". Гайд безбар’єрних подій – це гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови, це рекомендації для проведення публічних заходів за принципами безбар’єрності. Поради стосуються як онлайн, так і офлайн-подій. Успіх будь-якого заходу полягає у зручності та комфорті його учасників і гостей. Забезпечити це легко, якщо у фокусі підходів та рішень при  його організації буде безбар’єрність  - починаючи від запрошень і вибору локації до налаштування освітлення, облаштування різних зон і підготовки персоналу.   Гайд безбар’єрних подій можна завантажити у форматі книги.  Також Гайд є окремим розділом «Довідника безбар’єрності» .   Проєкт реалізовується громадською організацією «Безбар’єрність» за підтримки спільноти «Бізнес без бар’єрів», зокрема компанії ДТЕК, у співпраці з командою київського проєкту «Кураж».   Гайд безбарєрних подій – це ще один розділ «Довідника безбар’єрності»  (https://bf.in.ua/) – гіду з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови.

12:21 02.05.2024

Твій гід з безбар’єрного спілкування: Як користуватися «Довідником безбар’єрності»

Безбар’єрність – це не тільки доступ до фізичних об’єктів. Це значно ширше поняття, яке включає в себе не лише різні сфери діяльності, але і категорії мислення та взаємодії з іншими людьми, як рівними. «Довідник безбар’єрності», який у вересні презентувала перша леді Олена Зеленська, у доступній формі пояснює, чому не можна обмежуватися пандусами, якщо хочемо жити у безбар’єрному світі, а також, чому мова спілкування дуже важлива.

16:17 18.10.2021