Новини Чернігівщини

До 05 квітня учасники Акції Твоя Енергонезалежність обов’язково мають подати показання лічильників

31 березня останній день дії спеціального тарифу «Твоя Енергонезалежність» від ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Для підбиття підсумків акції і здійснення остаточного розрахунку з її учасниками важливо, щоб усі, хто брав участь у акції, до 5 квітня передали показники лічильників станом на 01.04.2021 р.

16:14 31.03.2021

Буква Закону. Запитуєте – відповідаємо…

Плануєте взяти на роботу громадянина іншої держави? У такому разі необхідно отримати дозвіл на працевлаштування іноземця. Для цього роботодавцю потрібно подати до обласного центру зайнятості пакет документів. Їх перелік - за посиланням:

16:14 31.03.2021

Як приєднатися до газових мереж?

Якщо вам потрібно газифікувати будинок чи підприємство, збудувати внутрішньобудинкові мережі та підібрати обладнання для опалення, то необхідно звернутися до 104.ua Клієнтського простору. Написати заяву у Персонального менеджера, який надалі контролюватиме усі етапи підключення і допоможе підібрати газове обладнання. Окрім заяви, потрібно надати пакет документів.

15:46 30.03.2021

Договір реструктуризації — цивілізований спосіб розв’язання проблем заборгованості

Станом на 01 березня поточного року заборгованість побутових споживачів ТОВ «Чернігівгаз Збут» за використане паливо зросла майже на 200 мільйонів, у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, і перевищила 735 мільйонів гривень.

16:28 25.03.2021

Половина викликів аварійної служби «Чернігівгазу» пов’язані з несправностями внутрішньобудинкових систем газопостачання

У 2020 році аварійні бригади «Чернігівгазу» виїздили на виклики 17,5 тисяч разів. Майже половина з цих викликів - 8,5 тисяч, були пов’язані з запахом газу в приміщеннях, де встановлені газові прилади, та в під’їздах. Всі вони реєструються на внутрішньобудинкових мережах, які не обслуговуються.

12:25 17.03.2021

«Чернігівгаз Збут» дбає про своїх клієнтів із числа вразливих категорій

Понад 150 тисяч клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» отримують від держави пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Для того, аби кожна з цих родин вчасно отримала державну допомогу на оплату спожитого природного газу, компанією налагоджений чіткий алгоритм співпраці із управліннями соціального захисту та фінустановами.

15:55 16.03.2021

Як відкоригувати передані показники газового лічильника

Нарахування за спожитий газ споживачам, у яких встановлений індивідуальний лічильник газу, здійснюються за показниками лічильника.  Згідно з Кодексом ГРМ, затвердженим відповідно до Закону України «Про ринок природного газу», споживачі мають передавати фактичні показники газового лічильника щомісяця станом на перше число. Передавати показники АТ «Чернігівгаз» можна з 1 по 5 число за допомогою таких онлайн-сервісів:

12:27 12.03.2021