Новини Чернігівщини

До уваги споживачів газу!

Незалежно від того, чи змінився ваш постачальник газу, розподіл (доставку) газу продовжує здійснювати компанія АТ «Чернігівгаз», яка є єдиним оператором газорозподільних мереж на території Чернігівської області.

08:54 01.07.2022

Опалювальний сезон без підвищення тарифів: Асоціація міст України внесла пропозиції

17 червня парламентський Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг планує розглянути урядовий законопроєкт «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення» №7427 від 01.06.2022р.

15:26 17.06.2022

За 3 місяці «Чернігівгаз Збут» поставив бізнесу майже мільйон кіловат-годин електроенергії та понад 130 тисяч кубів газу

Незважаючи на напружену ситуацію в державі, ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», у березні-травні цього року забезпечив своїх бізнес-клієнтів енергоносіями на 100%.

15:33 15.06.2022

АМУ закликає підтримати проєкт «Я з тобою»

Компанія «The Hands Production» з метою привернути увагу світу до потреб українських дітей, які постраждали від повномасштабної війни рф проти України, ініціювала проєкт «Я з тобою».

15:31 01.06.2022