Новини Чернігівщини

До уваги сторін соціально-трудових відносин!

З метою уникнення загострення конфліктних ситуацій, відділення НСПП в Чернігівській області звертається до всіх зацікавлених сторін соціально-трудових відносин приділити особливу увагу питанням забезпечення реалізації державних соціальних гарантій у сфері праці на підприємствах, установах та організаціях районів і міст області відповідно до ст. 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

11:25 20.03.2023

Invictus Games-2023

У вівторок, 14 лютого, Міністерство у справах ветеранів України відкрило реєстрацію на відбір до національної збірної Invictus Games-2023. Реєстрація триватиме до 14 березня (включно) 2023року.

16:56 16.02.2023

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків

Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 1 грудня 2022 року по 30 червня 2023 року (включно) в області триватиме заборона на вилов річкових раків на період їх спарювання, винощування ікри та першої линьки.

11:43 30.11.2022

Як зігрітися без ризику отруєння чадним газом

Надворі з кожним днем все холодніше, ось-ось і зима прийде. Цьогоріч вона буде складною – через перебої в електропостачанні і централізованому опаленні. Іноді люди в таких умовах намагаються зігрітися за допомогою увімкненої газової плити, а це може призвести до отруєння чадним газом. В мережі все частіше з’являються розповіді людей про те, як вони обігрівають приміщення, увімкнувши конфорку чи духовку. І водночас росте статистика отруєнь чадним газом, зокрема і летальних випадків.

14:06 18.11.2022

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Застосування графіків аварійних відключень, під час яких об’єкти залишалися без електропостачання на досить тривалий час, спричинило масові хвилювання серед населення. Увесь цей час АТ «Чернігівобленерго» намагалося знайти ефективне розв’язання цієї проблеми. Для того, щоб допомогти у збалансуванні енергомережі України й водночас зробити відключення більш зручними для споживачів, компанією був розроблений новий графік можливих відключень електроенергії.

11:06 08.11.2022