Новини Чернігівщини

Як зігрітися без ризику отруєння чадним газом

Надворі з кожним днем все холодніше, ось-ось і зима прийде. Цьогоріч вона буде складною – через перебої в електропостачанні і централізованому опаленні. Іноді люди в таких умовах намагаються зігрітися за допомогою увімкненої газової плити, а це може призвести до отруєння чадним газом. В мережі все частіше з’являються розповіді людей про те, як вони обігрівають приміщення, увімкнувши конфорку чи духовку. І водночас росте статистика отруєнь чадним газом, зокрема і летальних випадків.

14:06 18.11.2022

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Застосування графіків аварійних відключень, під час яких об’єкти залишалися без електропостачання на досить тривалий час, спричинило масові хвилювання серед населення. Увесь цей час АТ «Чернігівобленерго» намагалося знайти ефективне розв’язання цієї проблеми. Для того, щоб допомогти у збалансуванні енергомережі України й водночас зробити відключення більш зручними для споживачів, компанією був розроблений новий графік можливих відключень електроенергії.

11:06 08.11.2022

У рамках Проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб»

В Чернігівській області БО "БФ "Стабібізейшн Суппорт Сервісез" за підтримки УВКБ ООН та відповідно до запиту було розроблено Дорожню карту для внутрішньо переміщених осіб (у додатку).

11:36 17.10.2022