Новини Чернігівщини

Для споживачів газу розробили експрес-реєстрацію в онлайн-сервісі, щоб вони могли передати показання та заплатити за газ, не виходячи з дому під час карантину

Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому під час карантину – аби, наприклад, передати показання лічильників, в АТ «Чернігівгаз» екстрено розробили експрес-доступ до онлайн-сервісів на 104.ua.  Тепер, щоб скористатися ними, достатньо подзвонити зі смартфона до контакт-центру (0462) 61-62-04, 067 65-64-104, і  особистий кабінет буде створений автоматично.

09:10 31.03.2020

Відділення Національної служби посередництва і примирення на варті забезпечення стабільності стану соціально-трудових відносин Чернігівщини

Нещодавно в нашій державі відбулися вибори Президента України та депутатів Верховної Ради. Вся громадськість сподівається, що після реформування спільними зусиллями влади та суспільства, оновлення багатьох галузей економіки буде досягнуто сталого соціально-економічному розвитку держави та підвищення рівня добробуту наших громадян.

14:53 10.09.2019