Новини Чернігівщини

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: детально про оновлені тарифи на розподіл електроенергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, збільшила тарифи на розподіл електроенергії у 2022 році для низки регіональних операторів системи розподілу (ОСР).

10:21 17.01.2022

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: у листопаді підписники тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» скоротили витрати на газ майже на мільйон гривень

Лише в листопаді цього року клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут», які обрали тариф «Твій газ Рівномірний платіж», змогли зменшити свої витрати на блакитне паливо на 994,8 тисяч гривень.

14:22 22.12.2021

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: заборгованість у бізнес-сегменті зросла, у побутовому — зменшилась

Станом на 1 грудня поточного року побутові клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», скоротили прострочену заборгованість за використаний природний газ на 23% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Натомість у бізнес-сфері зросли обсяги прострочених оплат.

14:50 16.12.2021

«Чернігівгаз» реалізує три проекти редизайну газорозподільних мереж

АТ «Чернігівгаз» приступив до реалізації трьох проектів редизайну газорозподільних мереж регіону – по ГРС Булахів, ГРС Заїзд та ГРС Івківці.  В інвестиційній програмі на найближчі три роки на них передбачено 13 мільйонів гривень. Здійснення цих проектів дозволить зменшити витрати на утримання газорозподільних мереж на 2,5 млн грн на рік. Це стане результатом демонтажу надлишкогово обладнання та зменшення витрат технологічного газу.

14:47 16.12.2021

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: бізнес може зафіксувати ціну електричної енергії в І кварталі 2022 року

Клієнти категорії малого та середнього бізнесу можуть спланувати витрати на електроенергію на весь І квартал 2022 року. Постачальник енергоресурсів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує укласти договір постачання електричної енергії за тарифом «Фіксований».

16:39 09.12.2021

16:39 09.12.2021

Асоціація газового ринку України попереджає про загрозу відключення від газопостачання бюджетних установ

АГРУ попереджає про загрозу дестабілізації соціальної ситуації в Україні через доручення Оператора ГТС відключити від газопостачання понад 2 тисячі шкіл, лікарень та інших бюджетних установ.

16:03 01.12.2021