Управління соціального захисту населення

Щодо запровадження надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 „Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі” затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

12:21 13.05.2019

Розміри пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу у 2019 році

Згідно з чинним законодавством граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу для надання пільг за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам щороку індексуються на прогнозний індекс споживчих цін поточного року (грудень до грудня попереднього року). У 2019 році  застосовується показник індексу споживчих цін на рівні  107,4 відсотка. Отже, у поточному році вартість 1 тонни твердого палива становить 2603,55 грн., 1 балону скрапленого газу – 260,35 грн.

12:20 13.05.2019

Виплата щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2019 році

Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни передбачена виплата разової грошової допомоги до 5 травня.

12:18 13.05.2019