31 сесія восьмого скликання

20 жовтня 2022 року о 15.00 годині  відбудеться пленарне засідання 31 сесії Варвинської селищної ради 8 скликання

16:46 05.10.2022

Шановні мешканці Варвинської громади!

Повідомляємо, що 13.10.2022 року на ганку Будинку культури відбудеться благодійний концерт до дня Захисників та Захисниць України. Початок програми о 14-00 год.

10:55 04.10.2022

Опитування користувачів велотранспорту та ЛПТ Варвинської територіальної громади

У рамках проєкту Go Bike Chernihiv для Варвинської територіальної громади розробляється Концепція розвитку велосипедної інфраструктури. Концепція розвитку велосипедної інфраструктури – це стратегічний документ, що визначає основні напрямки розвитку велоруху в територіальній громаді, їх пріоритетність і важливість. Метою такого документу є підвищення використання велосипедного транспорту та ЛПТ, його безпеки і комфорту. Нам важлива Ваша думка, тому першим етапом розробки є проведення опитування користувачів велосипедного та легкого персонального транспорту серед мешканців Варвинської територіальної громади. Опитування проводиться проєктною командою Bike City Consulting спільно із Варвинською селищною радою, громадською організацією "Еко Місто Чернігів" та громадською організацією "Агенція міських ініціатив".

10:53 03.10.2022

Програма підтримки ветеранського бізнесу #ВАРТО

Другою, більш масштабною програмою підтримки ветеранського бізнесу на сьогодні є програма #ВАРТО.  Український ветеранський фонд фінансуватиме ветеранський бізнес на суму від 500 тисяч гривень до мільйона.

09:52 22.09.2022

Гроші на власну справу: ветерани та їхні сім’ї можуть отримати фінансову підтримку бізнесу

Український ветеранський фонд запустив проєкт з мікрофінансування ветеранського бізнесу. Відтепер ветерани та члени сімей ветеранів, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

09:40 22.09.2022