Терміново шукаємо житло

Варвинська селищна рада візьме в оренду або купить дво- чи трикімнатну квартиру з ремонтом у Варві.

09:49 19.04.2024

Засідання виконавчого комітету

25 квітня 2024 року о 10-00  годині  в залі засідань Варвинської селищної ради відбудеться  засідання виконавчого комітету Варвинської селищної ради

15:45 16.04.2024

До уваги сімей та осіб Варвинської селищної громади, з числа внутрішньо-переміщених (ВПО)!

КЗ «Варвинський центр соціальних служб» Варвинської селищної ради продовжує надавати благодійну допомогу речами першої необхідності від БФ «Рокада» (постільною білизною, матрацами, ковдрами, подушками, гігієнічними наборами, лампами світлодіодними, термосами та ін.) для ВПО, які не отримували зазначені товари та звертаються вперше.  Для отримання благодійної допомоги звертайтеся до КЗ «Варвинський ЦСС» за адресою: селище Варва, вул. Шевченка, б. 42 (територія Ліцею №1). З документів слід мати: копію паспорта, копію ідентифікаційного коду, копії довідок ВПО для всіх членів сім’ї. За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 066-90-10-345.

11:20 09.04.2024