ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ВАРВИНЩИНИ!

Повідомляємо, що в період з 07.06.2020 - 12.06.2020 року підприємством СТОВ "Дружба - Нова" буде здійснюватись обробка соняшника гербіцидами Челендж, Фюзілад Форте поблизу с. Калиновиця, х.Федоренків, с. Богдани .

19:39 06.06.2020

Увага! ОГОЛОШЕННЯ СТОВ «Дружба-Нова»

СТОВ «Дружба-Нова» доводить до відому жителів с Світличне та смт. Варва,що в період з 22.05.2020 року по 27.05.2020 року на полях поблизу населених пунктів буде проводитись обробка кукурудзи гербіцидами ( Тітус Екстра, Хармоні) Препарати сертифіковані та дозволені використовуватися  на території України.

19:15 20.05.2020

Засідання виконавчого комітету

26 травня 2020 року о 10-00 в залі засідань селищної ради відбудеться  засідання виконавчого комітету Варвинської селищної ради

15:31 19.05.2020

Постраждалі від торгівлі людьми

У період запровадження на всій території України режиму надзвичайної ситуацїі, спричиненої поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, із- за кордону повернулися тисячі громадян України, серед яких можуть бути особи, які постраждали від торгівлі людьми.

19:37 17.04.2020

Звернення СТОВ "Дружба - Нова"

Повідомляємо, що в період з 18.04.2020р. - 25.04.2020р. підприємством СТОВ "Дружба-Нова" буде здійснюватися посів кукурудзи та внесення ЗЗР по Варвинському відділенню (с. Кухарка, с. Озеряни, смт. Варва)     Повідомляємо жителів Варвинщини, в тому числі власників пасік про виконання даних робіт в зазначений період. Директор СТОВ "Дружба-Нова"                                                           І.В. Макуха

18:36 17.04.2020

Шановні жителі Варвинської громади !

Варвинська селищна рада звертається до Вас з рекомендацією та проханням:  не використовувати штучні квіти на кладовищах. Такі «прикраси» є  шкідливими як для природи, так і для людей. Штучні “прикраси”, потрапляючи на сміттєзвалище, розкладаюься протягом тривалого періоду часу. Крім того, хімічні речовини, які виділяються при розкладанні пластику, потрапляють у підземні води. В наших реаліях, штучні квіти та вінки або палять, або вивозять на сміттєвий полігон.В обох випадках — це небезпека як для людей, так і для довкілля. Очевидно, що альтернативою пластиковим прекрасам можуть стати вінки з живих квітів, висаджених у грунті та хвої, газонна трава, сухоцвіти та свічки.

19:36 15.04.2020

Засідання виконавчого комітету

16 квітня 2020 року о 10-00 в залі засідань селищної ради відбудеться  засідання виконавчого комітету Варвинської селищної ради

10:27 07.04.2020