Засідання виконавчого комітету

28 травня  2021 року о 10-00  годині  в залі засідань Варвинської селищної ради відбудеться  засідання виконавчого комітету Варвинської селищної ради

10:39 14.05.2021

Привітали родини з Міжнародним днем сім’ї

Напередодні святкування Міжнародного дня сім’ї, який в усьому світі відзначають 15 травня,  Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва спільно з фахівцем центру соціальних служб, відвідали сім’ї опікунів, які проживають у нашому селищі.

17:35 13.05.2021

ПІДТРИМУЄМО ПРОЄКТ ВСІ РАЗОМ!

Варвинська селищна рада приймає участь в конкурсі «Наша громада», з проєктом: «Підвищення рівня безпеки на пішохідних переходах». Проєкт передбачає встановлення автономних систем освітлення з сонячними панелями на небезпечних пішохідних переходах смт Варва.

13:00 11.05.2021

Дорогі ветерани та жителі Варвинської громади!

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення. У цей день згадуємо і вшановуємо пам’ять всіх чиї життя забрала війна,  уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога,  низько вклоняємося ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими.

08:27 07.05.2021