Оголошення

На заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Варвинської селищної ради

Відділ освіти, дітей,  молоді та спорту Варвинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області (далі – ІРЦ).

15:32 02.10.2019

Увага конкурс! FUNNY PET LIFE від МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Надсилаємо кумедні відео(фото) із життя своїх домашніх тварин на профіль інстаграму @varvasr або на електронну пошту 93zaporeshal@gmail.com, а також группа у вайбері VIBER Форма на конкурс: 1.ПІБ 2. Ім'я домашньої тваринки (порода тваринки за можливістю) 3. Відео(фото) Проведемо на вихідних голосування переможців у мережі Facebook в профілі ВАРВИНСЬКА ОТГ і також instagram @varvasr Переможці отримають подарунки для домашніх улюбленців

13:48 02.10.2019

27 вересня у Верховній Раді України відбулося нагородження переможниць

Конкурс «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад» проведено Європейською асамблеєю жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів.

16:23 30.09.2019

Вітання з днем туризму

Вітаємо туристичні клуби"БРИГАНТИНА" та "НІКА" із Всесвітнім Днем туризму. Бажаємо чудових подорожей та мандрівок, досягнень у спортивному туризмі, натхнення, процвітання, миру та злагоди.

12:53 27.09.2019

ПРОСИМО ДОПОМОГТИ

Потребує допомоги у лікуванні житель смт Варва Клименко Анатолій Іванович, 1979 року народження.

10:38 26.09.2019

Шановні вихователі та працівники дошкілля!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашого селища і рідного краю.

10:19 26.09.2019

Квест від Молодіжної ради SPEED MONEY QUEST

Квест SPEED MONEY QUEST від Варвинської молодіжної ради Основною задачею квесту: ознайомлення з Варвою, заробіток за швидкісне виконання.

10:11 24.09.2019

Пленарне засідання 36 чергової сесії 26.09.2019

26 вересня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбудеться пленарне засідання  тридцять шостої чергової сесії Варвинської селищної ради сьомого скликання.

12:52 19.09.2019