Оголошення

На заміщення вакантної посади педагогічного працівника Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Варвинської селищної ради

Відділ освіти, дітей,  молоді та спорту Варвинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади педагогічного працівника  Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області (далі – ІРЦ), а саме:  вчителя-реабілітолога.

10:25 09.12.2019

День пам'яті жертв голодоморів

День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

11:30 21.11.2019

Пленарне засідання 39 чергової сесії 21.11.2019

21 листопада 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбудеться пленарне засідання  тридцять дев'ятої чергової сесії Варвинської селищної ради сьомого скликання

11:55 18.11.2019

Оголошення земельні торги вул Шевченка, 37а

Варвинська селищна рада Варвинського району Чернігівської області повідомляє про проведення земельних торгів з продажу права оренди строком на 5 років на земельну ділянку площею 0,0368 га; кадастровий номер: 7421155100:01:004:0173, цільове призначення (код КВЦПЗ): 03.07 для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована в смт Варва, вул. Шевченка, 37а.

12:31 15.11.2019