Профілактика туберкульозу 24 березня – всесвітній день боротьби з туберкульозом.

Дата: 20.03.2019 16:17

19 березня 2019 року співробітниками Варвинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області з метою виконання районної програми Варвинської РДА,  провели профілактичний захід: «Профілактика туберкульозу», та приурочили його «Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом», який відзначається щорічно 24 березня.

Основною метою проведення даного заходу є захист громади від розповсюдження хвороби вразливою групою населення, підвищення обізнаності клієнтів пробації про глобальну епідемію цієї хвороби і покращення методів профілактики та боротьби з нею. А також надана можливість пройти флюорографічне обстеження на базі КЛПЗ «Варвинська районна лікарня» особам, які тривалий час не обстежувались. Медичними працівниками звернуто  увагу засуджених, що туберкульоз виліковний, але кожен сам має пильнувати за своїм здоров’ям та своєчасно звертатись до лікарів.

Троян А.О. начальник Варвинського  районного сектору

філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області