«Чернігівгаз» починає інвентаризацію показників газових лічильників

Дата: 21.04.2021 16:57

На початку квітня багато користувачів онлайн-сервісів зіткнулися зі складнощами при передачі показників лічильників газу. Чому так сталося? Холодна і затяжна зима призвела до різкого зростання споживання газу, а ринкові умови - до різкого стрибка цін в цей же період. Це змусило багато домогосподарств шукати можливості для зниження фінансового навантаження на сімейні бюджети. Так, в січні-лютому 2021 року частина домогосподарств з газовим опаленням передавали «Чернігівгазу» обсяги споживання близько 50 кубометрів газу на місяць, що не може відповідати дійсності. Тому, щоб привести у відповідність суми, нараховані до сплати, до реального споживання, АТ «Чернігівгаз» прийняло рішення про проведення повної інвентаризації показників лічильників газу «в ручному режимі». Процес інвентаризації не вимагає активної участі з боку споживачів. Контролери самі будуть проводити фотофіксацію показників лічильників за допомогою спеціального мобільного додатку. Це займе декілька секунд, тому просимо споживачів надавати доступ до приладів обліку представникам АТ «Чернігівгаз». Споживачам не варто хвилюватися з приводу візиту контролера. Оскільки ситуація з поширенням COVID-19 залишається складною,  перевірка показників лічильників буде проводитися з урахуванням епідситуації. Всі контролери щодня перед виходом на маршрут проходять медогляд і перевірку наявності засобів індивідуального захисту. У штаті АТ «Чернігівгаз» зараз налічується 82 контролери, які зможуть обходити близько 2 тисяч  домогосподарств в день. Тому процес інвентаризації потребує певного часу, і буде здійснюватися співробітниками компанії поступово, протягом декількох місяців. Контролери газорозподільної компанії вже почали інвентаризацію, в ході якої здійснюється фотофіксація поточних показників. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння!