ВАРВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Дата: 19.11.2021 12:15

Спеціаліст І категорії відділу організаційно-кадрової роботи

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Завдання, обов'язки та повноваження. У межах визначених посадовою інструкцією завдань виконує роботу, пов'язану з аналітичною діяльністю відділу. Контролює та оцінює стан справ на відповідній ділянці роботи, аналізує хід реалізації завдань. Взаємодіє з підвідомчими підприємствами та організаціями з питань, що належать до повноважень відділу. Готує проекти інформаційно-аналітичних матеріалів, пов'язаних з прийняттям та виконанням управлінських рішень, а також відповіді на звернення та заяви, що надійшли на розгляд до відділу або селищної ради. Забезпечує ведення діловодства у відділі.

Оголошення  про  конкурс  надруковано  в  газеті  «Слово Варвинщини»  від  18.11.2021 р. Прийом  документів здійснюється  протягом   30 днів  від  дня  опублікування оголошення за адресою: смт Варва, вул. Шевченка,38, кабінет №04.