Засідання стосовно медицини

Дата: 19.01.2022 16:42

Вчора, 18 січня у сесійній залі Варвинської селищної ради відбулася нарада між керівництвом громади та головами старостинських округів з приводу питання фінансування медицини.

Окрім виступів селищного голови Валентини Саверської- Лихошви та профільного заступника Олександра Філоненка, слово було надано директорці «Варвинського центру первинної медико-санітарної допомоги Любов Долі. Більш ширшу інформацію очікуйте у нашому п'ятничному випуску "ПРО100НОВИНИ".