ТОВ “Чернігівгаз Збут”: утримуємо економічно-енергетичний фронт та ціну на газ 7,99 за кубометр

Дата: 31.03.2022 11:09

Утримуємо економічно-енергетичний  фронт.  У квітні ТОВ "Чернігівгаз  Збут", що працює під брендом "ТВІЙ ГАЗЗБУТ" залишиться незмінною - 7,99 грн за метр кубічний.

33 дні боротьби позаду, Чернігівщина мужньо  протистоїть ворогу. Весь цей час, ТОВ "Чернігівгаз Збут", продовжує працювати заради своїх клієнтів.  Незважаючи на  військові дії в нашій країні, компанія продовжує постачати блакитне паливо в домівки жителів Сіверщини, відповідно до тарифів, що діяли до початку війни - "Твій газ Річний" та "Твій газ Рівномірний платіж".

Розуміючи всю складність ситуації, яка складається на Чернігівщині, компанія не  лише гарантує стабільне постачання природного газу в домівки жителів регіону, а й не нараховує штрафи та пеню за несвоєчасну оплату за газ.

Ще раз наголошуємо, що на період військових дій ми не будемо припиняти газопостачання, навіть тим, хто має борг.

Нагадуємо, якщо зараз ви залишились без постачальника газу або умови постачання змінилися, ми готові забезпечувати вас газом! Стати нашим клієнтом ви можете онлайн через форму на сайті. (https://cngaszbut.com.ua/stati-klientom-onlajn)

Українці сильні і згуртовані, як ніколи і пам‘ятають як важливо підтримувати один одного в такий момент. Дякуємо всім, хто допомагає нам тримати енергетично-економічний фронт в боротьбі з окупантом. ТОВ "Чернігівгаз Збут" продовжує сумлінно нести свою варту!

Переможемо разом! Все буде Україна!