ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ...

Дата: 02.09.2023 18:37

Фото без опису2 вересня останнім земним шляхом Варва проводжала земляка, мужнього воїна, який загинув у бою за Україну, її свободу і незалежність – БУГАЙОВА ЮРІЯ СЕРГІЙОВИЧА.

Народився Юрій 22 лютого 1983 року у Варві. Закінчив Варвинську ЗОШ №2. Працював за різними спеціальностями, війна перервала його трудову діяльність на будівництві в м. Київ. Юрій Сергійович був мобілізований на захист рідної держави у січні 2023 року. Солдат навідник десантно-штурмового відділення в/ч А 2582 боронив нашу землю від ворожої навали. Бугайов Ю. героїчно загинув в бою за свободу і незалежність України 14 серпня 2023 року в населеному пункті Вербове Пологівського району Запорізької області.

Віддати останню шану загиблому зібралися рідні, друзі, знайомі та небайдужі люди. З гірким смутком проводжали Захисника, несли квіти з чорними та синьо-жовтими стрічками, у тихій молитві схиляли голови у знак пошани до світлої пам’яті Юрія. Поховали загиблого воїна на Новому кладовищі у Варві.

Всі завжди будуть пам’ятати Юрія Бугайова добрим, світлим, компанійським, поміркованим, із загостреним почуттям справедливості і вогником в очах.

Вічна пам'ять та вічний спокій.

Щирі співчуття рідним та близьким.