Прилуцькі поліцейські вилучили у двох місцевих мешканців наркотичні речовини

Дата: 24.07.2024 14:30

Днями в ході санкціонованих обшуків співробітники Прилуцького районного відділу поліції виявили у двох жителів Прилук згортки з сухою подрібненою речовиною рослинного походження та інші речові докази.

Попередньо працівники відділу кримінальної поліції отримали оперативну інформацію, що саме ці чоловіки зберігають вдома наркотичні речовини.

У ході раніше розпочатих кримінальних проваджень та за результатами серій оперативних заходів поліцейські отримали судовий дозвіл на проведення слідчих дій у власників двох домоволодінь.

У результаті обшуків за місцем проживання фігурантів, правоохоронці виявили згортки з сухою подрібненою речовиною рослинного походження, схожою на коноплі  та пристрої для її куріння.

Вилучені предмети та речовини направлені на експертні дослідження.

За викритими фактами слідчі поліції розслідують кримінальні провадження за частиною 1 статті 309 (визначає відповідальність за зберігання наркотиків або психотропних речовин).

Наразі правоохоронці з’ясовують походження заборонених наркотичних речовин.

Триває досудове розслідування.