Новини Пенсійного Фонду

Увага! Оновлено правила подання відомостей для створення і ведення електронних трудових книжок

15 липня 2022 року набули чинності оновлені правила подання відомостей про трудову діяльність застрахованих осіб в електронній формі, затверджені постановою правління Пенсійного фонду від 01.06.2022 № 8-3 «Про порядок та черговість подання відомостей для створення електронних трудових книжок».

15:59 20.07.2022

В органах Пенсійного фонду України є можливість дистанційно отримати такі довідки: про трудовий та страховий стаж;

про трудовий та страховий стаж; про доходи пенсіонера; про особливі умови праці; про нараховану заробітну плату; форма ОК-5; форма ОК-7; витяг з Реєстру застрахованих осіб. Скористатися послугою ви можете через мобільний застосунок “Пенсійний фонд” або в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послугПенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua.

16:18 16.06.2022

Зворотний зв’язок. Запитуєте – відповідаємо.

Чи повинен пенсіонер самостійно повідомляти ПФУ про працевлаштування?     Так, пенсіонери зобов’язані повідомляти органи Пенсійного фонду про обставини, що спричиняють зміну розміру пенсійної виплати, зокрема, про  працевлаштування та звільнення з роботи.

14:22 13.06.2022

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2022 року № 589 внесено зміни до Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій

Збір з операцій з відчуження легкових автомобілів (далі – збір) сплачують підприємства, установи та організації всіх форм власності, а також фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні в територіальних органах з надання сервісних послуг МВС.

14:17 08.06.2022