Новини Пенсійного Фонду

Підвищення рівня пенсійного забезпечення дітей з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи (право вибору виплат)

Пунктом 6 частини третьої статті 30 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі - Закон) передбачено дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, виплату державної соціальної допомоги, розмір якої підвищується на 50 процентів від розміру, передбаченого абзацом 5 частини першої статті 2 Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”.

15:28 02.09.2021

11:27 31.08.2021

Підвищується мінімальний розмір пенсій по інвалідності внаслідок Чорнобильської катастрофи

1 липня ц.р. набрав чинності Закон України від 29.06.2021 № 1584-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат. Відповідно до закону, з 01 липня 2021 року підвищено мінімальний розмір пенсій по інвалідності внаслідок Чорнобильської катастрофи.

11:58 07.07.2021

УВАГА! З 1 липня Держпраці у взаємодії з ДПС розпочне інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників

Під час формування Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік було узгоджено механізм спільної роботи ряду державних органів, у тому числі Держпраці та ДПС, щодо реалізації спільних заходів, спрямованих на стимулювання роботодавців та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин.

11:57 07.07.2021

Трудові книжки скасують

В Україні запроваджується облік трудової діяльності в електронній формі, що дозволяє не оформляти/не вести паперові трудові книжки.

11:40 17.06.2021

На Чернігівщині завершено виплату «карантинних» 8 тисяч гривень

Станом на 11 червня 2021 року на Чернігівщині  Пенсійним фондом України було профінансовано  98 млн 504 тис. грн на виплату державної допомоги 12313 найманим працівникам та підприємцям, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень у “червоних” зонах.

16:43 14.06.2021

Запроваджується облік трудової діяльності в електронній формі

10 червня 2021 року набирає чинності Закон України від 5 лютого 2021 року № 1217-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”.

14:36 10.06.2021