Прилуцький районний відділ поліції ГУНП в Чернігівській області

Перерахувала 10 тисяч гривень на допомогу «знайомій у месенджері»: поліція застерігає громадян від онлайн-шахраїв

Якщо вам надходить повідомлення, або дзвінок від знайомого чи друга «Привіт! Позич, будь ласка, гроші» - перш ніж допомогти, переконайтеся, що це не шахрай, який видає себе за вашого товариша.

16:17 11.09.2024

Прилуцькі поліцейські задокументували спробу нетверезого водія надати неправомірну вигоду поліцейському

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили 40-річного мотоцикліста, який мав явні ознаки алкогольного сп’яніння та пропонував поліцейським «відкупитися» від відповідальності за 100 доларів США та 700 гривень.

16:13 11.09.2024

Торгували неіснуючою сільгосптехнікою: поліція Чернігівщини викрила організовану шахрайську групу

Поліцейські встановили, що група шахраїв створила злочинну схему заволодіння коштами громадян по всій Україні під приводом продажу різноманітних зразків сільгосптехніки, якої насправді не існувало. Гроші потерпілих зловмисники переводили в готівку та витрачали на власний розсуд.

09:50 02.09.2024

Поліцейські Прилуччини проводять профілактичні заходи у сфері безпеки дорожнього руху

Співробітники груп реагування патрульної поліції Прилуцького району проводять посилену профілактичну роботу з водіями, спрямовану на зниження рівня аварійності, посилення контролю за безпекою дорожнього руху, запобігання травмуванню чи загибелі людей.

09:22 02.09.2024

«Яким я бачу життя після закінчення війни»: прилуцькі поліцейські провели для дітей арт-захід

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції організували для місцевої малечі мистецький захід. Під час якого діти уявили та намалювали своє життя після закінчення війни.

09:21 02.09.2024

Перерахував 7 тисяч гривень на допомогу «знайомому у месенджері»: поліція застерігає громадян від онлайн-шахраїв

15:49 14.08.2024

Обманом привласнили понад 5 мільйонів гривень: на Чернігівщині поліцейські ліквідували мережу шахрайських кол-центрів

Поліцейські Чернігівщини викрили групу шахраїв з Ніжина та Прилук, які представлялися співробітниками банківських установ задля заволодіння реквізитами карток громадян. Поліція провела ряд обшуків у 21 фігуранта та припинила діяльність мережі шахрайських кол-центрів.

15:03 14.08.2024

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Прилуччини застерігає громадян від шахрайських схем

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в Інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого та заманливого заробітку.

09:19 25.07.2024