45 сесія Варвинської селищної ради

28 вересня 2023 року о 14.00 годині відбудеться   пленарне засідання 45 позачергової  сесії  Варвинської селищної ради 8 скликання

16:32 26.09.2023

Запрошення на тренінг "Порядок денний «Жінки, Мир, Безпека» і роль молоді у відновленні України"

Шановні партнери, молоді активістки та активісти, дівчата і хлопці-представниці/-ки ОГС, молодіжних рад, молоді представниці/-ки органів місцевого самоврядування з Сумської, Кіровоградської, Чернігівської та Запорізької областей, запрошуємо вас на практичний онлайн тренінг з назвою "Порядок денний «Жінки, Мир, Безпека» і роль молоді у відновленні України".

15:21 04.09.2023

Особистий прийом громадян

8 вересня 2023 року в приміщенні Варвинської селищної ради з 12.30 до 14.00 год. відбудеться особистий прийом громадян начальника Прилуцької районної військової адміністрації - ЧЕРНОВА ВОЛОДИМИРА ОЛЕКСІЙОВИЧА.

12:20 04.09.2023

Повідомлення Озерянська сільська рада Варвинського району

Повідомляємо, що Озерянська сільська рада Варвинського району Чернігівської області (код ЄДРПОУ 04415028, вул. Українська, 69, с. Озеряни, Варвинський р-н, Чернігівська обл., 17600) з 21.08.2023 знаходиться в стані припинення.

15:52 22.08.2023

Для отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, необхідно:

звернутися до КЗ «Варвинський ЦСС» (знаходиться на території Варвинського Ліцею № 1),  для  здійснення висновку оцінки потреб сім’ї (особи), після отримання висновку, записатися в чергу на подання заяви до Служби у справах дітей – журнал реєстрації знаходиться в холі на столі.

11:00 14.08.2023