Легалізація трудових відносин і заробітної плати

Сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати - у «конверті». Таким способом роботодавці ухиляються від сплати податку. Не рідкість і випадки, коли працівники взагалі офіційно не оформлені на роботу.

08:35 11.01.2019

До відома жителів Варвинської об’єднаної територіальної громади

Надання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 5000,00 грн. при народженні(усиновленні) дитини надається сім`ї, члени якої зареєстровані і проживають (більше одного року) на території населених пунктів Варвинської об’єднаної територіальної громади.

16:06 10.01.2019

Графік проведення сходів громадян

Варвинська селищна рада повідомляє графік проведення сходів громадян в населених пунктах Варвинської об’єднаної територіальної громади:

15:56 10.01.2019

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Реєстрація роботодавців здійснюється Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2019 року, якщо за підсумками звітного року кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, становить 8 і більше осіб.

10:45 29.12.2018

Дорогі мешканці Варви та Варвинщини!

Дорогі земляки! Новий рік – одне із найулюбленіших свят кожного з нас,яке асоціюється з Дідом Морозом, ялинкою, шампанським, подарунками, радістю і величезним бажанням, щоб прийдешній рік був кращим, ніж минулий.

15:28 28.12.2018

Щодо праці неповнолітніх

Відповідно до статті 187 Кодексу Законів про працю України (далі – КЗпП) неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.

15:23 28.12.2018

23 позачергова сесія

28 грудня 2018 року о 12.00 в залі засідань селищної ради відбудеться  двадцять третя позачергова сесія селищної ради сьомого скликання.

09:12 27.12.2018