Про участь у вебінарі

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

21:04 05.04.2021

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Постанова КМУ № 1094 від 27 грудня  2017 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», «Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників ВИПУСК 78 Охорона здоров’я», затверджений Міністерством охорони здоров'я України від 29 березня 2002 р. № 117, Постанова КМУ від 21 серпня 2019 року № 792 «Про затвердження Порядку укладання контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником  державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області від 04 березня 2021 року № 26 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Варвинський ЦПМСД».

14:19 26.03.2021