Коронавірус: про що варто знати кожному

Коронавіруси — це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. У світі реєструють COVID-19.

14:59 26.02.2020

О Г О Л О Ш Е Н Н Я! Громадські слухання

Відповідно до частини третьої статті 4 Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» проводяться відкриті слухання щодо цін/тарифів, їхніх складових для всіх категорій споживачів, зміну цін/тарифів за місцем надання споживачам відповідних послуг.

08:53 20.02.2020

Шановні власники транспортних засобів

У зв’язку із прогнозованими погіршенням погодних умов в період з 04 по 09 лютого прохання утриматися від незапланованих поїздок. А у випадку необхідності здійснювати їх з урахуванням погіршення погодних умов.

13:51 05.02.2020

Шановні жителі селища Варва та сіл Варвинської ОТГ!

Відповідно до розпорядження селищного голови від 08.01.2020 року №5 "Про скликання загальних зборів  громадян, жителів Варвинської об'єднаної територіальної громади» 25 січня 2020 року об 11 годині у приміщенні  будинку культури Варвинської селищної ради (смт Варва, вул. Шевченка) відбудуться загальні збори  громадян  з таким порядком денним:

12:05 10.01.2020