Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Варвинська селищна рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Варвинської селищної ради та аналізу регуляторного впливу до них:

11:45 11.04.2019

До уваги жителів смт Варва та Варвинського району!

Заплановано проведення в смт Варва Чернігівської області мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів, а також інформаційно-роз’яснювальних заходів в рамках інформаційних кампаній «Відповідальне батьківство !», «Маю право голосу !» та інших, новацій та он-лайн сервісів Міністерства юстиції України.

12:42 08.04.2019

Шановні жителі селища Варва та сіл Варвинської ОТГ!

Згідно розпорядження селищного голови від 11 березня 2019 року №38  «Про проведення Дня благоустрою», 28 березня 2019 року, просимо долучитися  до загальноселищної акції  «Зробимо Варву чистою!», проведення якої планується в рамках загальноукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!».

08:58 27.03.2019

Варвинська селищна рада повідомляє про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права власності на земельні ділянки для будівництва індивідуальних гаражів в смт Варва, вул. Садова, відповідно до переліку: № п/п

11:57 14.03.2019

Варвинська селищна рада повідомляє про проведення земельних торгів з продажу права оренди строком на 7 років на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення загальною площею 8,5000 га, кадастровий номер 7421155100:04:000:0628, для ведення фермерського господарства, яка розташована на території Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області. Стартовий розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою: 13 774,06 грн., без ПДВ.

11:55 14.03.2019