З днем рятівника

Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Варвинського району з професійним святом – Днем працівників цивільного захисту України (Днем рятувальника). Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

12:09 17.09.2019

Про результати земельних торгів для будівництва індивідуальних гаражів

Варвинська селищна рада повідомляє, що земельні торги з продажу права власності на 14 земельних ділянок площею 0,0030 га кожна, для будівництва індивідуальних гаражів в смт Варва по вул. Садовій, визнані такими, що не відбулися, в зв’язку з відсутністю учасників.

15:17 12.09.2019

Дорогі варвинчани!

Варвинська земля може пишатися тим, що на ній народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють її обличчя. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, примножуємо досягнення. Разом ми єдина і велика сім’я, що прагне створити зручні й комфортні умови для повноцінного життя. Усі досягнення, якими багата Варва, складаються зі щоденної плідної праці, знань і талантів його мешканців.

12:39 12.09.2019

До уваги споживачів

У зв'язку з введенням в дію Закону України "Про житлово комунальні послуги  від 09.11.2017 року №2198 та набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 року № 690 Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

16:02 29.08.2019

Можливість отримання комплексної реабілітації воїнам та ветеранам АТО/ООС

Адміністрація комунальної установи «Чернігівський обласний центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих» Чернігівської обласної ради висловлює Вам пошану та інформує про відкриття центру і можливість отримання комплексної реабілітації воїнам та ветеранам АТО/ООС, членам їх родин та сім’ям загиблих воїнів.

11:48 29.08.2019