27 чергова сесія

21 березня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбудеться  двадцять сьома чергова сесія Варвинської селищної ради сьомого скликання

15:20 12.03.2019

Як формується місцевий бюджет?

Освітлені вулиці, сучасні навчальні заклади, облагороджені сквери та парки, комфортні лікарні і  насправді швидкі карети  медичної допомоги з наповненими сумками та на нових колесах – чи може бути реальним такий сценарій  для українських сіл? Для тих сільських  громад, які зуміли взяти під свою відповідальність  власний  добробут, вдалося переконатися, що може????

15:52 05.03.2019

Шановні Варвинчани!

19 лютого 2019 року запрошуємо в Варвинський будинок культури у лекційний зал на зустріч з відомим громадським діячем та журналістом, письменником, публіцистом, власним кореспондентом газети "Голос України", нашим земляком Василем Чепурним.

15:55 18.02.2019

СБУ закликає мешканців та гостей Чернігівщини бути пильними

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Чернігівщини бути уважними та обережними. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації:

09:41 18.02.2019