День Конституції України

З нагоди відзначення Дня Конституції України 27 червня 2019 року  о 14:00 у малому залі будинку культури Варвинської селищної ради відбудуться урочисті заходи «Обереги нашої державності». Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході.

15:03 25.06.2019

25 червня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради відбудеться тридцять друга позачергова сесія Варвинської селищної ради сьомого скликання.

Порядок денний 1. Про відмову в наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

09:39 24.06.2019

Вельмишановні мешканці селища!

Варвинська селищна рада висловлює Вам щиру вдячність за те, що Ви, проявивши патріотизм та розуміння ситуації, підтримали Правила благоустрою селища і прибрали будівельні матеріали на вулиці, довкола власної оселі.

09:46 04.06.2019