Звіт депутата Варвинської селищної ради

8 грудня 2021 року о 15-00 у залі засідань відділу освіти (колишня будівля Варвинської селищної ради) по вул. Пилипенка, 3 відбудеться  звіт депутата Варвинської селищної ради від політичної організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Костіна Андрія Анатолійовича  перед виборцями та зустріч з ними.

15:37 30.11.2021

19 сесія восьмого скликання

9 грудня 2021 року о 14-00 годині  в залі засідань селищної ради відбудеться  засідання 19 сесії Варвинської селищної ради 8 скликання

17:08 24.11.2021

Мобільний ОФТАМОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ

Валерій Зуб звернувся до клініки «Мікрохірургія ока Василя Шевчика», з проханням організувати виїзди медичних офтальмологічних бригад у райони його округу. Для жителів діятиме спеціальна ціна: замість стандартної вартості обстеження 400 грн - 200грн!

16:42 15.11.2021

Чи правда, що в журавчан відбирають землю?...

У  п’ятницю, 5 листопада, багато жителів, які користуються смартфонами, змогли побачити сюжет заїжджих «гастролерів» про «неподобства», які начебто чиняться  в Журавці стосовно надання   землі у власність.

09:28 15.11.2021

Конкурс для старост від Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги

До участі в проекті будуть відібрані 30 старостатів з 10 територіальних громад в Чернігівській, Сумській та Хмельницькій областях. Представники обраних старостатів візьмуть участь у Школі старост – платформі для зростання потенціалу старост та громад, які вони очолюють.

15:00 09.11.2021