Увага! Конкурс!

На виконання Указу Президента України від 18 травня 2019 року № 286 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання», розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 1233 «Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року» та з метою розвитку національно-патріотичного виховання молоді до 30-ї річниці створення Збройних Сил України Чернігівським обласним ТЦК та СП проводиться І-й обласний конкурс аматорських відеороликів «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!»

15:16 25.10.2021

Шановні жителі громади!

Для забезпечення своєчасного, оперативного реагування на виклики екстреної медичної допомоги, зменшення часу прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнта прохання позначити на видному місці номер домогосподарства.

16:23 21.10.2021

17 сесія восьмого скликання

21 жовтня 2021 року о 14-00 годині  в залі засідань Варвинської селищної ради відбудеться  засідання 17 сесії  Варвинської селищної ради 8 скликання

17:53 04.10.2021