Зустріч народного депутата України Валерія ЗУБА

21 липня 2021 року о 16.00 годині у Варвинському будинку культури відбудеться зустріч народного депутата України Валерія ЗУБА з працівниками бюджетних установ громади, депутатами та представниками апарату селищної ради щодо ситуації, яка склалася у Варвинській СТГ із забезпеченням коштами видатків на утримання підпорядкованих закладів.

12:01 19.07.2021

ТОВ «Журавка» інформує

18.07.2021 року в ТОВ «Журавка» на полях № 16,17 (Антонівське) буде проведено десикацію озимої пшениці на площі 290 га отрутохімікатом « Раунда п». Характеристика препарату ІІІ клас токсичності. Директор ТОВ "Журавка"                                                        Свинар В.С.

15:43 16.07.2021

14 сесія восьмого скликання

29 липня 2021 року о 14-00 годині  в залі Варвинського будинку культури відбудеться  засідання 14 сесії

17:19 14.07.2021

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Постанова КМУ від 27 грудня  2017 року № 1094  «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», «Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників ВИПУСК 78 Охорона здоров’я», затверджений Міністерством охорони здоров'я України від 29 березня 2002 р. № 117, Постанова КМУ від 21 серпня 2019 року № 792 «Про затвердження Порядку укладання контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником  державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення виконавчого комітету Варвинської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області від 17 червня 2021 року № 73 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Варвинський ЦПМСД».

21:27 12.07.2021