Засідання виконавчого комітету

22 лютого 2021 року о 10-00 годині  в залі засідань селищної ради відбудеться  позачергове засідання виконавчого комітету

13:43 19.02.2021

Шановні жителі громади

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. На знак поваги до сили духу, стійкості і відваги громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України, день ми вшановуємо подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

13:38 19.02.2021

5 сесія восьмого скликання

18 лютого 2021 року о 14-00 годині  в залі засідань селищної ради відбудеться  пленарне засідання 5 сесії

08:41 17.02.2021

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 15 лютого ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу, усім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

10:41 15.02.2021

Щодо аукціону з продажу державного майна

Доводимо до вашого відома, що 03 березня 2021 року очікується аукціон продажу об’єкта державної власності – незавершеного будівництва цегельного заводу, розташованого за адресою: Чернігівська область, смт. Варва, вул. Зарічна, 80б. Стартова ціна об’єкта - 1 176 194,80 грн. без ПДВ.

14:10 04.02.2021