Щодо праці неповнолітніх

Відповідно до статті 187 Кодексу Законів про працю України (далі – КЗпП) неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.

15:23 28.12.2018

23 позачергова сесія

28 грудня 2018 року о 12.00 в залі засідань селищної ради відбудеться  двадцять третя позачергова сесія селищної ради сьомого скликання.

09:12 27.12.2018

22 позачергова сесія

20 грудня 2018 року о 14.00 в залі засідань селищної ради відбудеться  двадцять друга позачергова сесія селищної ради сьомого скликання.

11:15 18.12.2018

Запрошуємо школярів до участі у мистецькому конкурсі «Податкова абетка»

Національний університет державної фіскальної служби України оголошує ІІ Всеукраїнський Мистецький конкурс, який відбувається у рамках Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього»:

09:37 14.12.2018

Звітність у разі смерті засновника юридичної особи

У разі смерті єдиного засновника юридичної особи, який одночасно був відповідальною особою (директор/бухгалтер) за подання податкової звітності відповідальним за своєчасність подання звітності такої юридичної особи буде спадкоємець, який заявив своє право на підприємство.

09:32 14.12.2018

Податки треба сплачувати виключно на НОВІ бюджетні рахунки

Звертаємо увагу платників податків, що у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України (Казначейство) централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, з 02 липня 2018 року діють нові рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

09:25 14.12.2018