До Дня захисника України

11 жовтня 2019 року о 10-00 в Парку Слави біля пам’ятного знаку воїнам АТО відбудеться мітинг присвячений Дню захисника України та о 10-30 в малому залі будинку культури Варвинської селищної ради пройде святковий концерт на честь захисників України.

10:00 08.10.2019

Скликання позачергової 37 сесії 09.10.2019

Скликати  09 жовтня  2019 року о 14.00  тридцять сьому позачергову сесію селищної ради сьомого скликання провести в залі засідань селищної ради.

16:44 07.10.2019

Дорогі вчителі!

Прийміть щирі вітання з професійним святом, з Днем вчителя!

10:25 04.10.2019

Cвятковий концерт до Дня працівників освіти

Повідомляємо про те, що 04 жовтня 2019 року о 13.00 годині у Варвинському Будинку культури відбудуться урочистості та святковий концерт до Дня працівників освіти. Запрошуємо на свято жителів та гостей смт Варва і колективи закладів освіти!

09:27 03.10.2019

На заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Варвинської селищної ради

Відділ освіти, дітей,  молоді та спорту Варвинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад педагогічних працівників  Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області (далі – ІРЦ), а саме: вчителя-логопеда, вчителя-реабілітолога та практичного психолога.

16:18 02.10.2019

Варвинська селищна рада звертається до мешканців селища Варва

Зокрема жителів вулиць Ломоносова, Грушевського, Вигінної,  9-Травня. В зв’язку з утворенням стихійного сміттєзвалища біля сміттєвих контейнерів по вул. Ломоносова, в р-ні «Центрального кладовища», було прийняте спільне  рішення: прибрати сміттєві контейнери та встановлювати їх безпосередньо перед поминальними днями.

15:36 02.10.2019

На заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Варвинської селищної ради

Відділ освіти, дітей,  молоді та спорту Варвинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області (далі – ІРЦ).

15:32 02.10.2019

Увага конкурс! FUNNY PET LIFE від МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Надсилаємо кумедні відео(фото) із життя своїх домашніх тварин на профіль інстаграму @varvasr або на електронну пошту 93zaporeshal@gmail.com, а також группа у вайбері VIBER Форма на конкурс: 1.ПІБ 2. Ім'я домашньої тваринки (порода тваринки за можливістю) 3. Відео(фото) Проведемо на вихідних голосування переможців у мережі Facebook в профілі ВАРВИНСЬКА ОТГ і також instagram @varvasr Переможці отримають подарунки для домашніх улюбленців

13:48 02.10.2019