Активні жінки-рушійна сила у вирішенні соціальних і культурних питань у громаді

Дата: 11.02.2019 15:44

07 лютого 2019 року в приміщенні підприємства «Навчально-методичний центр» профспілок м. Чернігів відбулася XII обласна науково-практична конференція «Імплементація гендерної рівності у реформу децентралізації у Чернігівській області». Захід проходив під гаслом «Роль жіночого фактора у розвитку об’єднаних територіальних громад».
            Організатори конференції – Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, громадська організація «Спілка жінок Чернігівщини», підприємство «Навчально-методичний центр» профспілок.

Варвинську територіальну громаду на конференції представила Прокопенко Ірина Іванівна – начальник Служби у справах дітей Варвинської селищної ради. Ірина Іванівна вручила ГО «Спілка жінок Чернігівщини»  Ірині Василівні Дорожкіній коровай від жінок  Варвинщини та презентувала шляхи реалізації жінками соціальних проектів у громаді.

Відео: Жіноча конференція- Телеканал Новий Чернігів