Податкові новини

Понад 1 млрд гривень податків отримали місцеві бюджети Чернігівщини за два місяці поточного року

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-лютому 2020 року надійшло 1047,5 млн грн від сплати податків і зборів. Приріст надходжень до відповідного періоду минулого року становить 17,3 відс. (на 154,5 млн гривень).

13:11 26.03.2020

У фальсифікаторів тютюнової продукції вилучено «майна» майже на 3 млн гривень

Канал з транспортування оптових партій тютюнових виробів перекрили працівники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області.

09:52 19.03.2020

За січень-лютий 2020 року платниками Чернігівщини сплачено 2,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що за січень-лютий поточного року до бюджетів усіх рівнів платниками сплачено 1,9 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Приріст до минулого року становить 10,5 відс., або майже на 180 млн грн більше минулорічного показника.

09:45 19.03.2020

Шановні платники, щоб убезпечити себе використовуйте електронні сервіси ДПС! Не відвідуйте податкову на період карантину!

Головне управління ДПС у Чернігівській області рекомендує платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову та для обміну інформацією максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет (https://cabinet.tax.gov.ua).

09:44 19.03.2020

На Чернігівщині вже задекларували понад 207 млн грн доходів, одержаних минулого року

Cтаном на 01.03.2020 року по Чернігівській області податкові декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік подали 1861 громадян, які задекларували більше 207 млн грн доходів. Із загальної кількості декларантів 811 громадян мали обов’язок задекларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 3,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,8 млн грн військового збору.

09:40 19.03.2020

Звернення до податкової радимо подавати в електронному вигляді

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що у зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з метою запобігання поширення вірусу COVID-19, що тимчасово припиняється проведення особистого прийому громадян.

09:39 19.03.2020

На Чернігівщині підбито перші підсумки деклараційної кампанії

Протягом січня на Чернігівщині податкові декларації про майновий стан і доходи  за 2019 рік подали  725 громадян, які задекларували 75,3 млн грн доходів. Із загальної кількості декларантів, 382 громадянина, які мали обов’язок задекларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 1,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 375,7 тис грн  військового збору.  Інші 343 громадянина  подали податкові декларації з метою одержання податкової знижки та визначили до повернення з бюджету 906,3 тис грн податку на доходи фізичних осіб.

10:23 28.02.2020

Відбулись зміни у особистих даних – завітайте до податкової!

Головне управління ДПС у Чернігівській області  звертає увагу громадян, що відповідно до вимог Податкового кодексу України (пункт 70.7 статті 70 Кодексу) фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, місце народження, дата народження, серія, номер свідоцтва про народження, паспорта (аналогічні дані іншого документа, що посвідчує особу), ким і коли виданий) протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою та у порядку, визначеними у Положенні про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 29 вересня 2017 № 822.

10:20 28.02.2020

Дія нових законів про РРО не поширюється на мікробізнес

Головне управління ДПС Чернігівській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що дія нових законів, які набирають чинності у 2020 році та розширюють сферу застосування реєстраторів розрахункових операцій, не буде поширюватись на суб’єктів господарювання, які належать до мікробізнесу.

10:18 28.02.2020

Що необхідно знати, щоб уникнути податкового боргу

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що пересвідчитись у наявності або відсутності податкового боргу можна самостійно, навіть, якщо фізична особа не є суб’єктом господарювання.

10:15 28.02.2020