Служба безпеки України новини

Збитки державі становлять 80 млн грн: СБУ викрила оборудку із землями сільгосппризначення

Служба безпеки України викрила протиправний механізм привласнення 5 тис. гектарів державних земель сільськогосподарського призначення. Процедуру відчуження «супроводжували» посадовці Держгеокадастру, які діяли на замовлення менеджменту великого агрохолдингу.

16:54 08.04.2021

На Чернігівщині СБУ провела антитерористичні навчання на об’єкті критичної інфраструктури

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області провела спеціальні антитерористичні навчання на об’єкті критичної інфраструктури регіону.

15:18 25.03.2021

На Чернігівщині за матеріалами СБУ засуджено торгівця зброєю

За матеріалами Служби безпеки України у Чернігівській області до кримінальної відповідальності притягнуто торгівця вогнепальною зброєю. Під час обшуків у зловмисника виявлено посвідчення «групи спеціального призначення органів держбезпеки «Вимпел», видане на території РФ.

21:39 23.02.2021

Викритому СБУ проросійському пропагандисту повідомлено про підозру

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно іноземного громадянина, який поширював через Інтернет матеріали з пропагандою війни.

14:04 04.02.2021

На Чернігівщині СБУ викрила посадовців патрульної поліції на збуті амфетаміну та канабісу

Служба безпеки України викрила поліцейського та  інспектора сектору реагування патрульної поліції одного з відділів Головного управління Національної поліції у Чернігівській області на збуті наркотиків і психотропів.

08:20 28.01.2021

СБУ системно протидіє та нейтралізує загрози державній безпеці на кордонах країни

Протягом 2020 року завдяки заходам підрозділів Служби безпеки України до держбюджету донараховано понад 2,5 мільярда гривень митних платежів. Вилучено предмети контрабанди і виявлено порушення митних правил на суму 510 мільйонів гривень.

09:14 25.01.2021