Служба безпеки України новини

СБУ заблокувала чергову схему фальсифікації ПРЛ-тестів та COVID-сертифікатів на Чернігівщині

Служба безпеки України заблокувала у Чернігові чергову схему фальсифікації ПРЛ-тестів та «Міжнародного свідоцтва про вакцинацію» від коронавірусної хвороби. Щомісяця «прибуток» зловмисників становив 400 тис. грн.

15:51 08.10.2021

Мешканець Чернігова отримав 3 роки позбавлення волі за заклики щодо посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

Чернігівський апеляційний суд посилив міру покарання, визначену судом першої інстанції щодо мешканця Чернігова, який поширював через соцмережі сепаратистські матеріали.

09:09 31.08.2021

СБУ закликає українців бути пильними та звертати особливу увагу на питання безпеки під час святкування Дня Незалежності України

Напередодні та під час святкування Дня Незалежності СБУ закликає громадян бути особливо пильними. Адже у цей період традиційно посилюється ворожа пропаганда, інформаційні вкиди та фейки, зростає вірогідність диверсій, щоб дестабілізувати ситуацію у країні.

09:03 31.08.2021

СБУ заблокувала канал збуту пороху криміналітету

СБУ запобігла незаконному збуту вибухових речовин у Чернігівській області. У зловмисника вилучено майже 2,5 кг пороху та більше сотні набоїв калібру 7,62 мм. Серед «замовників» товару були представники кримінальних кіл.

11:08 12.07.2021

На Чернігівщині СБУ звільняла «заручників»: проведено антитерористичні навчання

Служба безпеки України провела антитерористичні навчання на території Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби України.

11:55 29.06.2021

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів. В ході синхронних операцій одразу в декількох областях України було затримано семеро чоловіків. Четверо із них – члени одного із добровольчих батальйонів.

14:32 07.05.2021

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

14:40 20.04.2021

Збитки державі становлять 80 млн грн: СБУ викрила оборудку із землями сільгосппризначення

Служба безпеки України викрила протиправний механізм привласнення 5 тис. гектарів державних земель сільськогосподарського призначення. Процедуру відчуження «супроводжували» посадовці Держгеокадастру, які діяли на замовлення менеджменту великого агрохолдингу.

16:54 08.04.2021