Служба безпеки України новини

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів. В ході синхронних операцій одразу в декількох областях України було затримано семеро чоловіків. Четверо із них – члени одного із добровольчих батальйонів.

14:32 07.05.2021

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

14:40 20.04.2021

Збитки державі становлять 80 млн грн: СБУ викрила оборудку із землями сільгосппризначення

Служба безпеки України викрила протиправний механізм привласнення 5 тис. гектарів державних земель сільськогосподарського призначення. Процедуру відчуження «супроводжували» посадовці Держгеокадастру, які діяли на замовлення менеджменту великого агрохолдингу.

16:54 08.04.2021

На Чернігівщині СБУ провела антитерористичні навчання на об’єкті критичної інфраструктури

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області провела спеціальні антитерористичні навчання на об’єкті критичної інфраструктури регіону.

15:18 25.03.2021

На Чернігівщині за матеріалами СБУ засуджено торгівця зброєю

За матеріалами Служби безпеки України у Чернігівській області до кримінальної відповідальності притягнуто торгівця вогнепальною зброєю. Під час обшуків у зловмисника виявлено посвідчення «групи спеціального призначення органів держбезпеки «Вимпел», видане на території РФ.

21:39 23.02.2021

Викритому СБУ проросійському пропагандисту повідомлено про підозру

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно іноземного громадянина, який поширював через Інтернет матеріали з пропагандою війни.

14:04 04.02.2021